Οι άνθρωποί μας

KARKATSELIS

Πέτρος Καρκατσέλης | Γενικός Διευθυντής

 Petros.Karkatselis@hazera.com

+30-698-463-8524

 

BACHTALIAS

Γιάννης Μπαχταλιάς | Τομεάρχης Κεντρικής και Ανατολικής Ελλάδος

 Giannis.Bachtalias@hazera.com

+30-697-323-1962

 

Ιερωνυμάκης Γιώργος| Διευθυντής- Τομεάρχης Κρήτης

Giorgos.Ieronymakis@hazera.com

 +03 6987445556

PASCHALIDIS

Γεώργιος Πασχαλίδης | Διευθυντής – Τομεάρχης  Β. Ελλάδος

 Georgios.Paschalidis@hazera.com

 +30 698-512-8975

 

chrysoula

Χρυσούλα Κλή | Υπεύθυνη εξυπηρέτησης πελατών

 Chrysoula.Klee@hazera.com

+03 210-9480841

 

CHAIDEMENOS

Νίκος Χαϊδεμένος | Τομεάρχης  Πελοποννήσου

 Nikolaos.Chaidemenos@hazera.com

 +30-698-463-8526

 

Μαρινάκης Τόμας | Τομεάρχης  Κρήτης

Thomas.Marinakis@Hazera.com

+30 695-197-7782

 

tsempelenios

Χρήστος Τσιμπερλένιος | Τομεάρχης  Ηπείρου & Θεσσαλίας

 Christos.Tsiberlenios@hazera.com

 +30 698-512-8985

 

Εικόνα-190-KARANIKOLOS

Δημήτρης Καρανικολός | Οικονομική Διοίκηση

 Dimitris.Karanikolos@hazera.com

 +30 694-846-0119

 

Τσιανακας Γιαννης | Υπεύθυνος αποθήκης

+30 6973231962